طراحی سایت

طراحی سایت

وب سایت بزرگترین ویترین برای کار شما است. بنابراین طراحی آن شما اهمیت زیادی دارد. ما به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد سایت با کیفیت و درخور برند شما را داریم.
مزایایی که این کار برای مشاغل دارد و بازاریابی اینترنتی این روش برای مشاغل توانسته است به عنوان فاکتوری مهم و استراتژی سازنده در جهت ارتقا بخش فروش و مارکتینگ کسب و کارها شود.

خدمات ما

طراحی توسط مهراد سام می تواند خدماتی که کسب و کارها برای مشتریان خود دارند را در وسعت زیاد و طیف کاربری گسترده نمایش دهد. کاربران به راحتی وارد سایت شما می شوند و متناسب با نیاز خود وارد بخش مورد نظر می شوند و ازخدمات شما مطلع شده و از خدمات و پشتیبانی شما برخوردار می شوند .
مهراد سام بعنوان مجری و مشاور با استفاده از استانداردها ، رعایت و بکار گیری کامل و بدون نقص استانداردهای بهینه سازی جهت موتورهای جستجو بخصوص گوگل برای کسب بهترین و بالاترین نتیجه در جستجو گوگل مبتنی بر کلمات کلیدی ارسالی کسب و کار از طرف شما مشتری گرامی می باشد.

ویژگی ما

پشتیبانی مطمئن ، طراحی حرفه ای و زیبا و جذاب و ظاهری متفاوت از دیگر طراحی ها ، تحلیل قبل از انجام پروژه، ارایه بهترین سرورها با ۸ سال سابقه کار , توانسته امتیازات خوبی برای سایتهای مشتریان به ارمغان آورد.
مهراد سام با طراحی سایت و سئو، پیشرو در ارائه پشتیبانی و خدمات طراحی وب سایت و انواع بازاریابی اینترنتی واحدهای صنعتی، سازمان‌ها و ادارات دولتی، شرکت‌های خصوصی و مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی و … می‌باشد.
ثبت دامنه و هاستینگ از دیگر خدمات حرفه ای وب سایت بوده که از قیمت های بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد و همچنین خدمات دهی هاستینگ و ثبت دامنه به صورت کاملا پیشرفته در اختیار مشتری های عزیز قرار می گیرد.