درباره ما

مهرسیستم در راستای خدمات طراحی سایت و پشتیبانی سیستمهای کامپیوتری شروع به فعالیت کرده و سعی در ایجاد یک تجربه خوب برای کاربران و مشتریان خود دارد. در این سایت تمام مزیت های ممکن شامل خرید با بهترین قیمت ممکن، دسترسی به تنوع کاملی از محصولات نرم افزاری و پشتیبانی، تحویل سریع و بموقع، خدمات قبل و پس از فروش و … برای مشتریان فراهم گردد.

خدمات کامپیوتر امروزه با پیشرفته‌تر شدن دنیای تکنولوژی اهمیت ویژه ایی پیدا کرده است، زیرا بیشتر امور اداری و روزمره با کمک لپ تاپ‌ها یا کامپیوترهای رومیزی و … انجام می‌شود و بدون وجود این تکنولوژی‌ها عملاً انجام امور امری سخت و طاقت فرسا به نظر می‌رسد.

فعالیت ما در زمینه پشتیبانی نرم افزار و طراحی سایت و سئو می باشد و در همین راستا با شرکت ها و نهاد ها و سازمانهای بسیاری همکاری داشته و با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی پروژه ها و سرویس و نگهداری کمک بسیار خوبی برای مشتریان خود بوده ایم.

هدف مهر سیستم تلاش برای گسترش تکنولوژی IT و ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات به مشتریان با بهره گیری ازکارشناسان مجرب و کار آزموده و با تکیه بر تجربه در زمینه خدمات طراحی سایت و پشتیبانی کامپیوتر، فعالیت خود را درهمواره دنبال  می نماید.